Yenibosna Klima Servisi

Klima Servisi

Yenibosna klima servisi olarak her türlü marka model klimalarınızı yıllık bakım onarım montaj ve de-montaj hizmetlerine teknik hizmet sunuyoruz. Bunaltıcı sıcak günlerinizde eviniz ya da iş yerinizde size konfor vaat eden klimalarınızı uzun ömürlü olması için zamanında bakım yaptırmalı ve arızalarına yetkili servislerden onarı hizmet almalısınız.

Özellikle bu konuda bilgi sahibi değişseniz, klimanızda karşı sağlınız her türlü sorunlarda profesyonel hizmet almanız hem sizin sağlığınız hem de klimanın performansı açısından son derece önemli olmaktadır. Sektöründe uzun yıllardır faaliyet göstermekte olan kurumsal firmamız müşteri memnuniyetini sağlamak ve güvenli ortam tasarlamak adına daha ekonomik fiyatlarda garantili ve kaliteli hizmetler sunmaktadır.

Yenibosna Klima Servisi

Yenibosna Klima Servisi Talep Et

Evlerde ve iş yerlerinde klima kullanımının birçok avantajı vardır eğer klimaların hor kullanır bakım yaptırmadan açılmaya devam ettirirseniz bir süre sonra elektriksel ve mekanik arızalanmalar meydana gelebilir. Bu edinen en az yılda bir kere klima servisi ekibimizden servis talep ederek bakım ve kontrollerini yaptırmanız gerekmektedir. 

Çağın en güzel icatlarından birsi lan klimalar evinizi ya iş yerinin iklimlendirilmesinde büyük katkısı bulunmaktadır. Bunaltıcı sıcak günlerin etkisinden sizleri koruyan ve uzun süre konfor veren bu cihazları sağlıklı kullanabilmek adına bakım ve onarı konusunda her türlü tedbirleri zamanında yapmanız aynı zamanda sağlığınıza açısından son derece önemlidir. Yenibosna klima servisi teknik personellerimiz bu konuda size her türlü desteği sağlamaktadır.

 Bakım Yapılmayan Klimalarda Karşılaşılan Sorunlar

  • Düzenli bakım yapılmayan klimalarda örebilecek sorunlardan bazıları şunlardır:
  • Filtre sisteminde hasarlar oluşur.
  • Kalitesiz ve tozlu bir hava ürettiğinden dolayı yaşam konforunuzu olumsu etkiler
  • Ortama kötü kokular yayar
  • Verimli çalışmadığından dolayı %40 daha fazla enerji tüketir. Bu durumda elektrik faturalarından ciddi bir artış söz konusu demektir.
  • Klimanın iç ve yan parçalarında arızalanmalar meydana gelir.
  • Elektrik sisteminde arızalanmalar meydana gelir.

Öyle sorunlar ile karşılaştığınızda paniğe kapılmadan klimanızı durdurun ve enerjisini keserek Yenibosna klima servisi ekibimizi arayarak servis talep edin. En kısa sürede adresinize yetişen ekiplerimizi klimanızdaki sorunu kısa sürede tespit eden ve profesyonel çalışmaları ile kalıcı çözüme kavuştururlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara