Klima onarım Servisimiz

Sanayi tipi klima servisi olarak İstanbul genelinde duvar tipi klima  , salon tipi klima  , kaset tipi klima , kanallı tipi klima vrf vrs merkezi sistem klimaların onarımlarını 12 ay firma güvencesiyle parça garantili olarak gerçekleştiriyoruz.

Günlük hayatı etkileyen bir klima arızası meydana geldiğinde cihazı daha fazla zorlamak klimanın sağlığı açısından kötüdür. Ayrıca, üstlendiğimiz her onarım için 12 aylık bir garanti sunuyoruz.

Klima Onarım

Klima onarım ustalarımız

Kıdemli sanayi tipi klima ustalarımız  onarım mühendislerimiz yılların deneyimine sahiptir ve Daikin,  midea ,Arçelik Mitsubishi,  Fujitsu , Gree  ve Samsung gibi önde gelen klima üreticileri tarafından sağlanan sürekli derinlemesine eğitim kursları alırlar. Bu derinlemesine bilgi, onarım mühendislerimizin herhangi bir arızanın yapısını hızlı bir şekilde belirlemesine ve arızalı klimanızı onarmasına olanak tanır.

Araçlarda çok çeşitli yedek parçalar taşıyoruz, böylece müşterilerimize zaman ve para tasarrufu sağlıyoruz (üniteyi oraya sabitleyerek). Bir parçayı doğrudan üreticilerden tedarik etmemiz gerekirse, satın alma gücümüz, müşterilerimizin mümkün olan en kısa teslimat süresinde en iyi değeri almasını sağlayabileceğimiz anlamına gelir.