Kurumsal

Kombi Klima Servis Avcılar konusunda uzman ekiplerimizle sizlere özel klima ve kombi servisi hizmeti sunmaktayız. İstanbul Klima servis ile ilgili herhangi bir problem yaşarsanız bizimle iletişime geçiniz. İKS kombi tamir işleri için ve İKS kombi arıza kodları ile ilgili bize danışmanız yeterlidir.
İstanbul’un her ilçesine Klima ve Kombi servisi olarak günün her saati sizlere teknik destek hizmeti sunmaktadır.
İstanbul Klima Servisim kombi bakımı kış ayları gelmeden, yani eylül ve ekim aylarında yaptırmanızı tavsiye ederiz. Özellikle kombi çalışıyor ama petekler ısınmıyor ise problem var demektir. Uzun yıllar boyunca çalışan kombi ve peteklerin içerisindeki çamur tabakası, zamanla suyun sirkülasyon yapmasına engel olur. Özellikle petek bakımı yapılmamış cihazlarda sıkça karşılaşılan problemdir. Bu olay sizin doğal gaz faturanızın iki katı olmasını sağlar.
İstanbul Klima servisi olarak, hizmet verdiğimiz tüm ilçe ve semtlerde özel servis hizmeti sunmaktadır. İstanbul Klima servis olarak biz ev ve iş yerlerindeki kombi ve klima cihazları periyodik olarak bakımını yapmaktayız. İstanbul servisi, ve bakımınızı zamanında ve uzman ekipler tarafından yapılırsa mağdur duruma kalmazsınız.
Kombinizi çalıştırdığınızda fatura da yüksek geliyor fakat ısınma problemi varsa petek tesisat temizliği yani radyatör temizliği yapılması gerekmektedir. Bu işlemi yaparken petekleri sökmeden, evinizin içerisi pislik ve çamur olmadan uzman ekibimiz tarafından yapılacaktır.
Yapılan işlemler ve verilen garanti süreleri kendi servisimiz tarafından sağlanmaktadır.

İstanbul geneli olarak ısıtma ve soğutma sektörün de öncü firma olup Türkiye de ki en iyi konuma gelmek.

Mümkün olan en kısa süre içerisinde doğru çözümler bulmak 7/24 ve acil servis olarak beklentiler en üst düzeyde karşılamak