Esenyurt Klima Servisi

Klima Servisi

Klimalar ortam içinde istenen hava değişimin kısa sürede elde edilmesine olanak sunan önemli cihazlardır. Yaz aylarında serin bir havanın ortam içinde edinilmesini sağlarken kış aylarında da sıcak havanın oluşumunu sağlar. Her mevsim güven ile kullanabileceğiniz klima cihazlarının alımında farklı marka ve modeller arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

Klima satın alma işlemleriniz sonrasında montaj, periyodik bakım ya da karşılaşılabilecek olan arızaların çözümü ile ilgili olarak firmamızdan destek alabilirsiniz. Esenyurt klima servisi olarak sunduğumuz hizmetlerden yararlanarak konusunda uzman ve deneyimli bir ekip ile çalışmanın da avantajını elde edebilirsiniz.

Esenyurt Klima Servisi

Esenyurt Klima Bakım ve Montaj Hizmeti

Esenyurt klima servisi hizmetlerini sunan firmamız konusunda uzman ve deneyimli ekip ile sizlere garantili servis işlemlerini sunar. Klima markası ve modeli fark etmeksizin montaj işlemleri için başvurunuzu yapabileceğiniz gibi aynı zamanda klimalar için son derece önem taşıyan bakım hizmeti içinde destek talep edebilirsiniz.

Klimalar markası ya da modeline bakılmaksızın her biri bakım hizmetinden yararlanmak ister. Düzenli olarak gerçekleştirilecek olan bakım hizmeti ile klimanızdan yüksek performans almanız mümkün olurken aynı zamanda klimanızın da ömrünün uzaması sağlanır.

Konusunda uzman ve deneyim sahibi olan personelimiz gerekli olan periyodik bakım hizmetinde teknik ekip ile sizlere hizmeti kısa sürede sunar. İşlemler için firmamıza servis kaydınızı oluşturmanız yeterli. Sadece bakım değil aynı zamanda montaj uygulamasında da sıfır ya da ikinci el montajını yapmanın yanında bakımı da gerçekleştirilerek ürün kullanımınıza sunulur.

Esenyurt Arıza Onarım İşlemleri

Esenyurt klima servisi olarak sunduğumuz hizmetlerimiz içinde yer alan arıza onarım işlemlerinde uzman personelimiz size yardımcı olur. Servis kaydı oluşturmanızın akabinde kısa sürede verdiğiniz adrese ulaşım sağlayacak olan personelimiz arızanın kaynağını belirleyerek çözümü ile ilgili bilgilendirmeyi tarafınıza yapar. Onayınız durumunda ise onarım yapılarak ürün kullanımına kaldığınız yerden devam etmeniz sağlanır. Ürün arızalarında gerekli olabilen yedek parça değişimlerinde ise orijinal parçalara yer açılarak performansında olumlu etkilenmesine yer verilir. Sizde kaliteli ve garantili bir klima arıza onarım hizmeti almak isterseniz firmamıza başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara