Başakşehir Klima Servisi

Klima Servisi

Başakşehir klima servisi olarak her türlü marka ve model klimalarınızı bakım onarım ve montaj hizmetlerini yapmaktayız. Haftanın her günü 7/24 sat boyunca aktif bir şekilde hizmet sunan kurumsal firmamız yenilikçi ve ileri teknolojik hizmet anlayışı ve profesyonel ekip kadrosu ile faaliyet gösteriyoruz. 

Klima bakım ve onarımlarında ihtiyaç duyulan parça değişim işlemlerinde orijinal yedek parça kullanmakta olup, bir yıl ücretsiz işçilik garantisi veriyoruz.  Geniş servis ağımız ve mobil araçlarımız ile Başakşehir başta olmak üzere İstanbul’un geneline hizmet vermeyi gayret eden kurumsal firmamız, müşteri memnuniyeti prensipleri ile faaliyet göstermektedir.

Bahçeşehir Klima Servisi

Başakşehir Klima Servisi ve Servis Hizmetlerimiz Nelerdir

Başakşehir klima servisi olarak klimalarda yaşadığınız her türlü sorun ve arızalarda çözüm ortağınız olmaktayız. Ayrıca montajı ya da de-montajı yapılacak olan klimalarınızda bile en kısa sürede imdadınıza yetişen kurumsal firmamız alanında e teknik servis elemanları ve teknolojik ekipmanları ile faaliyet göstermektedir. Klima servisi sektöründe hızlı güvenilir ekonomik ve kaliteli hizmetleri bir arada bulmak isteyenler için sadece bir telefon uzaklığındayız.

En Çok Karşılaşılan Klima Arızaları ve Çözüm Önerileri

Her evin ve iş yerinin çok önemli bir ihtiyacı olan klimalar bunaltıcı sıcaklardan sizleri büyük ölçüde koruyor. Arızası olmaya kaliteli bir klima keyfine doyum olmaz.  Ancak çoğunuz bu keyfi doyasıya yaşayamamaktadır. Çünkü klimalarda en çok yaşanan sorunlardan birsi olan klimanın soğutmaması ortama istenilen serinliği vermektedir.

Böyle bir durumla karşı karşıya kaldıysanız ve bu konuda deneyiminiz yoksak vakit kaybetmeden Başakşehir klima servisi teknik personellerimizde tamir hizmeti alabilirsiniz klimaların soğutmamam nedenlerinin başında kış aylarında uzun süre kullanmadığınız klimalarınızda zamanla oluşan gaz yoğunlaşmasıdır. Ayrıca klima bakımlarınızı zamanınızda yaptırmadığınız sürece de sürekli çalışan klimaların zamanla verimi yitirebilir. Klimalarınızı arıza yaptığında ekranında arıza kodları belirir. Bu kodların ne olduğunu anlamıyorsanız da lütfen teknik personellerden yardım almanız gerekmektedir. Klimalarda görülen arıza kodlarından bazıları ise şunlardır:

E122 /E 123 Arızası: iç ISI Eşanjöründe sorun var

E 154 arızası: iç fan motorunda sorun var

88 arızası: EEPROOM / Opsiyon sorunlu

Konu ile daha ayrıntılı bilgi almak için firmamızın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara