Akçaburgaz Klima Servisi

Klima Servisi

Akçaburgaz Klima Servisi

Akçaburgaz klima servisi olarak sizlere bulunduğumuz bölgeden en iyi ve kaliteli hizmet veren servislerden bir tanesiyiz.  Akça Burgaz bölgesinde başlattığımızı klima servisi hizmetlerimizi zamanla İstanbul’un geneline yayarak mesafe fark etmeksizin klima arıza bakım onarım ve montaj işlemlerinizde günün her saatinde yanındayız.  Klimalar gerek evinizi gerekse de iş yerinizin konforu açısından son derece önemli olan elektronik cihazlarıdır. 

Ancak uzun süre çalıştıklarından dolayı zamanla bakıma ihtiyaç duyabilir veya ufak tefek arızalar çıkartarak sizleri yorabilir.  Böyle durumlarda klimanıza hemen kapatıp yetkili personellerden hizmet almanız klimanınız verimliliği açısından son derece önemlidir. Özellikle klimalarınızda zamanla performans kaybı yaşamak istemiyorsanız mutlaka yıllık bakımlarını düzenli olarak yaptırmalısınız.

Klima Bakımı Neden Önemli

Aslında klima bakımı sadece klimalarınızı ömrünü ve performansını korumak için değil, aynı zamanda insan sağlığı açısından da son derece önemli bir kavram olmaktadır. Çünkü klimanın kullanıldığı kapalı mekanlarda gözle görülmeyen toz ve partiküller klimanın hemen önündeki filtrelerden geçer ve zamanla iç ünitenin içine yapışıp reçine olurlar. İç ünitenin drenaj tavasında uzun süre kalan bu toz ve porte küller lajyoner hastalığına neden olan bakterinin oluşmasına neden olurlar. 

Yüksek ateş ya da ölümcül sonuçlara neden olan bu hastalık klimaların periyodik bakımlarının ne kadar önemli olduğunu da açıkla dile getirmektedir. Hem hijyenik hem sağlık hem de klimanın performansı açısından özel kimyasal kullanarak bakımı yapılması gerekmektedir.  Akçaburgaz klima servisi olarak klima bakım işlemlerinizi itina ile yapıp klimanınız ilk günkü performansı ile kullanımınıza sunuyoruz.

Bakımı Yapılmayan Klimalarda Görülen Sorunlar

Bakımı yapılmayan klimanın performansı düşer. Böyle bir durumda da klimanın enerji sarfiyatı da iki katı olur. Çevreye kötü kokular yayar. Her şeyden önemlisini klimanın kompresörü düzenli ve sağlıklı çalışmadığından dolayı klimanızın ömrü kısalır. Kısa zamanda drenajda meydana gelen tıkanma sonucunda da su sızıntısı gibi masraflı arızalar meydana getirebilir. Özellikle elektronik sisteminde oluşan oksitlenmeler cihazınızın geri dönüşü olmayan arıza ve hasarlar meydana getirmektedir.

Böyle bir durumla karşı karşıya kalmak istemiyorsanız Akçaburgaz klima servisi bakım uzmanlarımızdan klima bakım hizmeti alabilirsiniz. Baskımı yapılan klimalar düşük enerji ile üst düzey performans sağlamaktadır.

Akçaburgaz Klima Servisi” te bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara